شرکت بنیاد بتن ایران با بیش از 50 کارخانه مصالح ساختمانی و پشتوانه قوی ماشین آلات و وسایل ساخت مربوطه، و شرکتهای زیرمجموعه یکی از بزرگترین شرکتهای موجود در ایران را تشکیل داده که خدمات، مهندسی، ساخت و مدیریت ساخت را در رابطه با پروژه های ساختمانی، صنایع ساختمانی، راه و آماده سازی و تامین مصالح انجام می دهد.
شرکت بنیاد بتن ایران (BBI) از گروههای مهندسین حرفه ای و آزموده و دفتری تشکیل شده که معنا و ارزش واقعی به انجام پروژه از شروع به اتمام می دهند.
شرکت بنیاد بتن ایران، خانواده ای از شرکتهای زیرمجموعه است که مجموعه این گروه شرکتهای مستقل یکی از بزرگترین شرکتهای ایرانی را به وجود آورده اند.
این شرکت وابسته به بنیاد مسکن ایران* می باشد، که ضمن همکاری با بخش دولتی و خصوصی باعث ایجاد پروژه هایی شده که دلیل رشد اقتصادی و کیفی مردم آن مناطق در کل کشور را گردیده است.
مسئولیت ها و ارزش های این شرکت :
اخلاقیات : بالا بردن اعتقاد کاری، نگهداری بدون قید و شرط از کمالات و همیت کاری، درستی و انصاف کاری که در قلب این شرکت نهفته است.
تکنولوژی : ارتقاء سطوح استانداردها، بکارگیری تکنولوژی های نوین و پیشرفته روز، حفظ و نگهداری و ادامه نوآوری و اصلاح در تولیدات بصورت مستمر و ارائه کار باکیفیت (انجام کار بصورت صحیح در وهله اول).
احترام متقابل : ما با منشور اخلاقی شرکت بنیاد بتن ایران مبنی بر گشاده بودن در مورد پیشنهادات همکاری، و اطمینان، فعالیت می نماییم.
ما از پشتوانه های مختلف فرهنگی قوی که بر پایه تجربه و نگرش ها ایجاد شده حمایت می نماییم.
تداوم پذیری : ما سعی در تداوم برنامه ریزی و عملمان برای آینده و بهبود وضعیت شرکتمان و مشتریانمان و نهایتاً جامعه مان می باشد.
• شرکت بنیاد بتن جنوب شرق که یکی از تولیدکنندگان بتن آماده در سطح کشور و دارای کارگاه تولید مصالح ساختمانی و ماشین آلات مرتبط می باشد.